Control Process S.A.
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 lipca 2018. Zobacz aktualne

Pracownik Działu przygotowania ofert

Control Process S.A. Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • wyszukiwanie nowych projektów, zgodnie z profilem działalności firmy
  • czuwanie nad przyjętym harmonogramem dotyczących postępowań przetargowych
  • wsparcie w codziennych czynnościach Działu (przygotowanie analiz i raportów z przetargów)
  • opracowanie dokumentów wewnętrznych
  • kompletacja i przygotowanie dokumentacji wniosków i ofert handlowych w oparciu o PZP oraz nadzór nad ich przygotowaniem w ramach pracy całego zespołu
  • nawiązywanie relacji biznesowych z partnerami krajowymi i zagranicznymi
  • współpraca z innymi działami w firmie, urzędami i instytucjami
  • monitorowanie i dystrybucja informacji o aktualnych postępowaniach przetargowych

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Rozwoju
  • znajomość pakietu MS Office w tym Excel oraz Outlook
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • orientacja na realizację celów
  • komunikatywność i umiejętność krytycznego myślenia
  • umiejętność i chęć pracy w zespole

Pożądane:

  • znajomość zagadnień marketingowych
  • umiejętność redagowania pism
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność komunikacji z pracownikami na różnych szczeblach organizacji

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji poprzez formularz aplikacyjny (przycisk "Aplikuj").

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacyjnym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16

Administratorem danych jest Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.