Pracownik Działu przygotowania ofert

Praca
Kraków
nie podano

Opis stanowiska:

  • wyszukiwanie nowych projektów, zgodnie z profilem działalności firmy
  • czuwanie nad przyjętym harmonogramem dotyczących postępowań przetargowych
  • wsparcie w codziennych czynnościach Działu (przygotowanie analiz i raportów z przetargów)
  • opracowanie dokumentów wewnętrznych
  • kompletacja i przygotowanie dokumentacji wniosków i ofert handlowych w oparciu o PZP oraz nadzór nad ich przygotowaniem w ramach pracy całego zespołu
  • nawiązywanie relacji biznesowych z partnerami krajowymi i zagranicznymi
  • współpraca z innymi działami w firmie, urzędami i instytucjami
  • monitorowanie i dystrybucja informacji o aktualnych postępowaniach przetargowych

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Dziale Rozwoju
  • znajomość pakietu MS Office w tym Excel oraz Outlook
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • orientacja na realizację celów
  • komunikatywność i umiejętność krytycznego myślenia
  • umiejętność i chęć pracy w zespole

Pożądane:

  • znajomość zagadnień marketingowych
  • umiejętność redagowania pism
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność komunikacji z pracownikami na różnych szczeblach organizacji

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji poprzez formularz aplikacyjny (przycisk "Aplikuj").

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacyjnym zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16

Administratorem danych jest Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie przy ul. Obrońców Modlina 16. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz