Electra M&E Polska
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 lipca 2019. Zobacz aktualne

Pracownik ds. weryfikacji faktur zakupowych (k/m)

Electra M&E Polska Warszawa
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Obecnie poszukujemy do naszego biura w Warszawie w ramach praktyk/stażu osoby na stanowisko:

Oczekiwania:

  • Student/-ka lub absolwent/-ka uczelni
  • Chęć zdobycia doświadczenia w pracy w dziale zakupów i weryfikacji faktur zakupowych
  • Zainteresowanie obszarem księgowości/rachunkowości/fakturowania
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Efektywna organizacja pracy, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Opis stanowiska:

  • Weryfikacja faktur zakupowych
  • Wstępna kontrola dokumentów księgowych
  • Kontrola rozliczeń z dostawcami i podwykonawcami
  • Wsparcie działu zakupów/księgowości
  • Kopiowanie i archiwizowanie dokumentów księgowych

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudnienie na umowę zlecenie, możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres mailowy: rekrutacja@electra.co.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Electra M&E Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134 (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2018 poz. 1000)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Electra M&E Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.