Assunto
Rzeszów Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 maja 2019. Zobacz aktualne

Pracownik biurowy - staż

Assunto Rzeszów
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

Agencja Pracy Rzeszów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego klienta, firmy z branży ubezpieczeniowej poszukuje osoby na staż na stanowisku:

Pracownik biurowy - staż

Zadania:

·        Rozmowy telefoniczne wychodzące do Klientów (z bazy)

·        Weryfikacja potrzeb ubezpieczeniowych Klientów

·        Archiwizacja dokumentów zgodnie z wytycznymi RODO

·        Sporządzanie ofert ubezpieczeniowych

Od Kandydatów oczekujemy:

·        Wykształcenia minimum średniego

·        Pozytywnego nastawienia i chęci do pracy w branży ubezpieczeniowej

·        Pasji do ludzi oraz otwartości na relacje

·        Mile widziana znajomość programu EVEREST

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Po zakończonym stażu możliwe stałe zatrudnienie – jeżeli się sprawdzisz
  • Wdrożenie od podstaw w obowiązki, które będziesz wykonywać
  • Wparcie ze strony zespołu