Praca w biurze/w marketingu dla studentki kierunku zaocznego Kraków

KSA Kraków
Nie podano
Praca, Praca dodatkowa
Umowa zlecenie

Prywatna szkoła artystyczna zatrudni studentkę do prowadzenia działań koordynacyjnych i marketingowych.

Wymagania:

  • preferowana studentka trybu zaocznego (praca minimum 4 dni w tygodniu, 8 godz.)
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
  • praca stacjonarna w Krakowie- ogłoszenie skierowane do osób mieszkających w Krakowie lub okolicy
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • komunikatywność
  • punktualność
  • systematyczność
  • precyzja w działaniu
  • dobra organizacja czasu
  • odpowiedzialność
  • wysoka kultura osobista

Zadania:

  • bezpośrednia/bieżąca obsługa słuchaczy
  • bieżące zadania biurowe
  • działania marketingowe
  • współpraca przy międzynarodowych wydarzeniach artystycznych (Cracow Fashion Week, Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem)

Co oferujemy?

  • praca w młodym, energicznym zespole :)
  • zdobycie umiejętności organizacji pracy
  • zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu marketingu bezpośredniego
  • możliwość zdobycia/poprawienia umiejętności językowych (j. angielski)
  • doświadczenie przy organizacji wydarzeń artystycznych od kulis

Szczegółowe informacje zostaną przedstawione podczas rozmowy bezpośredniej.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z numerem telefonu oraz oświadczeniem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym".