Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 października 2018. Zobacz aktualne

Pomoc biurowa/Asystent księgowego

M.W.M. lubelskie
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

M.W.M. Sp. z o.o. z siedziba w Draganach/Wysokie (lubelskie) zatrudni osobę na stanowisko pomocy księgowego.

Zakres obowiązków:

  • Analiza stanu rozrachunków z Klientami oraz kontakt z nimi w celach wyjasniających
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • przygotowanie pism różnego rodzaju
  • wsparcie działu księgowego w różnych obowiązkach
  • inne zlecone zadania biurowe

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub finansowe
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość pakietu Office
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość nauki i doskonalenia wykonywanego zawodu