UTC Tour Operator
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 grudnia 2018. Zobacz aktualne

Pilot Wycieczek Lokalnych z językiem angielskim i hiszpańskim

UTC Tour Operator Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Interesuje Cię stabilna praca w turystyce? Jesteś osobą posługującą się językiem angielskim? Dołącz do zespołu pilotów największego Tour-Operatora turystyki przyjazdowej w Krakowie - SeeKrakow. Od dzisiaj możesz łączyć pracę pilota bez konieczności długoterminowych wyjazdów.

Opis stanowiska:

pilotaż grup turystów zagranicznych w czasie wycieczek zorganizowanych do Muzeum Auschwitz-Birkenau, Kopalni Soli w Wieliczce i inne,

udzielanie odpowiedzi na pytania turystów w trakcie trwania wycieczki,

budowanie pozytywnych relacji z klientami,

kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,

współpraca z pozostałymi działami firmy.

Oczekujemy:

dobrej znajomości języka angielskiego,

dobrej znajomości języka hiszpańskiego,

komunikatywności,

umiejętności pracy w zespole,

mile widziana znajomość branży turystycznej.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie,

elastyczny grafik dostosowany do potrzeb pracownika,

ciekawą pracę w młodym zespole,

duże możliwości rozwoju,

atrakcyjne wynagrodzenie,

szkolenia i spotkania integracyjne.