Medicover
Warszawa Medycyna / Farmaceutyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 sierpnia 2023. Zobacz aktualne

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Warszawa

Medicover Warszawa
Nie podano
Praca

Miejsce pracy

Warszawa

Zadania i cele

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • pracę w punkcie pobrań,
  • wykonywanie szczepień,
  • pracę w gabinecie zabiegowym (wykonywanie badań np. EKG, asystowanie przy drobnych zabiegach),
  • współpracę z lekarzami różnych specjalizacji i pielęgniarkami.

Wymagania

Jesteś idealnym kandydatem, jeśli posiadasz:

  • prawo wykonywania zawodu,
  • kurs szczepień, - inne kursy będą dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w pobieraniu krwi - doświadczenie w pracy z dziećmi będzie mile widziane,
  • poszukujesz pracy stałej bądź dodatkowej.

Warunki zatrudnienia

Co możemy Ci zaproponować?

  • nowoczesne miejsce pracy, które ciągle wzmacnia standardy dotyczące bezpieczeństwa Naszych pracowników,
  • zatrudnienie w oparciu o dowolną formę umowy - wybór należy do Ciebie!
  • elastyczny czas pracy, pracę w trybie zmianowym 12-godzinnym,
  • finansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover,
  • dobrą organizację pracy,
  • jasną ścieżkę rozwoju - zdobyta wiedza i doświadczenie realnie przekłada się na możliwość awansu,
  • atmosferę, którą aż 70% pracowników Medicover uważa za największy atut firmy.