Medicover
Warszawa Medycyna / Farmaceutyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 sierpnia 2023. Zobacz aktualne

Pielęgniarka Kardiologiczna / Pielęgniarz Kardiologiczny

Medicover Warszawa
Nie podano
Praca

Miejsce pracy

Warszawa, Szpital

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

Zadania i cele

- praca w Klinice Kardiologii/Kardiochirurgii,

- przygotowywanie pacjenta do badań lekarskich oraz nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta,

- współpraca ze specjalistami.

Wymagania

- aktualne prawo wykonywania zawodu,

- kurs EKG oraz kurs RKO,

- specjalizację lub kurs z pielęgniarstwa kardiologicznego - mile widziana,

minimum roczne doświadczenie w pracy na Oddziale Kardiochirurgii/Kardiologii lub Oddziale Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego,

- jesteś osobą spokojną oraz empatyczną.

Warunki zatrudnienia

- nowoczesne miejsce pracy, które ciągle wzmacnia standardy dotyczące bezpieczeństwa Naszych pracowników,

- formę współpracy dogodną dla Ciebie – umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt gospodarczy,

pracę w trybie zmianowym: 12-godzinnym (w trakcie okresu wdrożenia zmiany mogą być 24-godzinne)

- finansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover - zależy nam na Twoim rozwoju, dlatego rozwijamy naszą ofertę szkoleń,

- dobrą organizację pracy wspartą przez opiekunów medycznych,

- prywatną opiekę medyczną – dla Ciebie i Twojej rodziny, która połączona jest z pakietem sportowym umożliwiającym korzystanie z zajęć sportowych 2 razy w tygodniu,

- jasną ścieżkę rozwoju - zdobyta wiedza i doświadczenie realnie przekłada się na możliwość awansu.