Medicover
Warszawa Medycyna / Farmaceutyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 sierpnia 2023. Zobacz aktualne

Pielęgniarka Anestezjologiczna / Pielęgniarz Anestezjologiczny

Medicover Warszawa
Nie podano
Praca

Miejsce pracy

Warszawa, Szpital

Rodzaj zatrudnienia

Pełny etat

Zadania i cele

- praca na Oddziale Intensywnej Terapii,

- opieka nad pacjentami na oddziale,

- przygotowywanie pacjenta do badań lekarskich oraz nadzór nad dokumentacją medyczną pacjenta,

- współpraca ze specjalistami.

Wymagania

aktualne prawo wykonywania zawodu,

kurs przetaczania krwi i jej składników oraz EKG – każdy dodatkowy będzie dużym atutem,

- kurs lub specjalizację anestezjologiczną,

doświadczenie w pracy na Oddziale Intensywnej Terapii,

- chęci do nauki i rozwoju w pracy w placówce prywatnej.

Warunki zatrudnienia

- oferujemy pracę na Oddziale Intensywnej Terapii,

- nowoczesne miejsce pracy, stale wzmacniające swoje standardy,

formę współpracy dogodną dla Ciebie – umowa o pracę, umowa zlecenie lub kontrakt gospodarczy,

- elastyczny czas pracy, praca w trybie zmianowym 12 i 24-godzinnym,

- finansowanie kursów specjalistycznych przez Medicover,

dobrą organizację pracy, wspieraną przez Opiekunów Medycznych.