Nowa Era
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 listopada 2018. Zobacz aktualne

Płatny staż w redakcji języków obcych

Nowa Era Warszawa
Nie podano
Staż
Umowa zlecenie

DWA STANOWISKA

obszar szkoły ponadpodstawowej | obszar przedszkola i szkoły podstawowej

WYMAGANIA WSTĘPNE

  • status studenta, dyspozycyjność do pracy/współpracy min. 25h tygodniowo
  • (ok. 3-4 dni w tygodniu) – w tym 2 dni w siedzibie firmy w biurze w Warszawie (oraz współpraca zdalna)

WYMAGANE KOMPETENCJE

  • przedmiotowa wiedza merytoryczna z zakresu języka angielskiego (optymalnie 4. rok studiów na filologii angielskiej, lingwistyce stosowanej)
  • biegła (poświadczona) znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • kultura słowa, biegłe posługiwanie się językiem ojczystym w mowie i piśmie
  • podstawowa znajomość procesu dydaktycznego i systemu szkolnictwa w Polsce (mile widziane doświadczenie w uczeniu języka angielskiego – dzieci i/lub młodzieży)
  • sprawne poruszanie się w Internecie i mediach społecznościowych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność współpracy i komunikacji w zakresie wykonywanych zadań
  • gotowość do uczenia się i zaangażowanie w wykonywanie zadań
  • dyspozycyjność i punktualność

ZADANIA

  • WSPOMAGANIE REALIZACJI PRODUKTU
  • redakcja merytoryczno-dydaktyczna elementów składowych publikacji - na poziomie SP i PP (np. ćwiczenia, lekcje, scenariusze, zadania, indeksy, słowniczki,
  • skrypty, infografiki, podsumowania, raporty)
  • tworzenie list i specyfikacji ilustracji, map, zdjęć, filmów, nagrań
  • dostosowanie treści do poziomu odbiorcy
  • tworzenie scenariuszy do zasobów w publikacjach cyfrowych
  • nanoszenie korekty do publikacji tradycyjnych w DTP i do publikacji cyfrowych (oprogramowanie do tablic, aplikacje, dzienniki elektroniczne, platformy edukacyjne we współpracy z developerami)
  • wyszukiwanie i dobór tekstów źródłowych
  • wsparcie publikacji i wydarzeń marketingowych (pomoc w organizacji konferencji, webinariów, publikacji w mediach społecznościowych)
  • pomoc przy obiegu dokumentów z wykorzystaniem istniejących narzędzi i systemów wydawnictwa.

OFERUJEMY

  • możliwość uzyskania pierwszych doświadczeń zawodowych w międzynarodowym środowisku
  • zaliczenia obowiązkowych praktyk w ramach studiów
  • elastyczny czas pracy
  • płatny staż w oparciu o umowę zlecenie
  • atrakcyjną lokalizację nowoczesnego biura w centrum Warszawy (okolice Al. Jerozolimskich, Dworca Zachodniego)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV i listu motywacyjnego w języku angielskim na adres: praca@nowaera.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"