Płatny staż w e-commerce’wej firmie

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 sierpnia 2019. Sprawdź aktualne oferty.
Praktyki, Staż
Warszawa
1000zł

Jesteśmy małą firmą wprowadzającą na rynek produkty pod własnymi markami. Prowadzimy sprzedaż w całej Europie poprzez własne sklepy internetowe, serwis Amazon i Allegro. Aktywnie budujemy społeczność wokół naszych marek za pomocą social media.

Szukamy osoby na płatny staż (1000 PLN/miesiąc) w zakresie 120 godzin tygodniowo w naszym biurze przy Rondzie Daszyńskiego z możliwością częściowej pracy zdalnej.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Tworzenie raportów sprzedażowych

Research produktów i słów kluczowych

Zadania administracyjno-biurowe

Współpraca przy tworzeniu contentu i reklam w social mediach

Wymagania:

Status studenta

Chęć podjęcia stałego zatrudnienia po ukończeniu stażu

Preferowana dobra znajomość języka niemieckiego

Dobra znajomość Excela

Analityczny umysł

Dbałość o szczegóły, skrupulatność, dokładność

Wysokie umiejętności organizacyjne

Oferujemy:

Płatny staż (1000 PLN/miesiąc)

Pracę w młodym zespole

Możliwość częściowej pracy zdalnej

Przyjazną i wyluzowaną atmosferę w pracy - nie jesteśmy korpo!

Zdobycie doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym

Praktyczną wiedzę z zakresu e-commerce, o której nie przeczytasz w książkach

Możliwość zatrudnienia po skończeniu stażu (preferowane!)

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz