Logwin Poland Sp. z o.o.
Piaseczno Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 września 2022. Zobacz aktualne

Płatny Staż w Dziale Wsparcia Aplikacji Logistycznych

Logwin Poland Sp. z o.o. Piaseczno
Nie podano
Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Wsparcie działów operacyjnych w zakresie obsługi systemów informatycznych dla logistyki (rozwiązywanie bieżących problemów związanych z działaniem i obsługą aplikacji – głównie WMS)
  • Wsparcie działów operacyjnych w prawidłowym definiowaniu potrzeb w zakresie oczekiwanych zmian w funkcjonowaniu systemów informatycznych dla logistyki
  • Testowanie wdrażanych zmian w systemach informatycznych
  • Tworzenie raportów i wydruków na potrzeby firmy
  • Modelowanie procesów biznesowych (modyfikacja obecnych i tworzenie nowych) we współpracy z działami operacyjnymi i projektowymi.

Oferujemy:

  • Płatny, trwający 3 miesiące staż z realną szansą kontynuacji współpracy
  • Staż w godzinach 8:00-16:00, od poniedziałku do piątku
  • Dostęp do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów
  • Zdobycie praktycznej wiedzy „know-how” i wartościowego doświadczenia od specjalistów z branży
  •  Uzyskanie doświadczenia w międzynarodowej firmie z dostępem do zaawansowanych technologii i nowoczesnych procesów
  • Pracę w trybie stacjonarnym oraz zdalnym, w zależności od aktualnie realizowanych zadań

Kogo poszukujemy:

  • Entuzjastów branży logistycznej, nie oczekujemy doświadczenia, w końcu to staż!
  • Mile widziany absolwent lub student studiów o kierunkach informatycznych, logistycznych lub technicznych
  • Dyspozycyjnych 40 godz. w tygodniu, od poniedziałku do piątku
  • Świetnie organizujących swój czas pracy, dla których wykonywanie obowiązków z zaangażowaniem i dokładnością będzie kwestią oczywistą.
  • Z dobrą znajomością arkuszy kalkulacyjnych
  • Niezbędna jest również znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.