Lina Medical Polska
Tarnowo Podgórne Medycyna / Farmaceutyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 maja 2019. Zobacz aktualne

Płatne praktyki w Dziale R&D

Lina Medical Polska Tarnowo Podgórne
Nie podano
Praktyki
Umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

·         Udział w projektach R&D nowych urządzeń medycznych: przygotowanie dokumentacji technicznej i jakościowej, przeprowadzanie testów na prototypach, testy walidacyjneoprogramowania

·         Pomoc w przygotowaniu dokumentacji RA/QA

·         Wsparcie przy projektowaniu i optymalizacji procesów produkcyjnych: tworzenie i aktualizacja dokumentacji produkcyjnej, projektowanie oprzyrządowania

·         Aktywny udział w realizacji bieżących zadań Działu

Wymagania:

·         Student/ studentka IV-V roku, preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Zarządzanie Produkcją, Inżynieria Biomedyczna, Mechatronika, Elektronika

·         Dyspozycyjność od czerwca do sierpnia

·         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

·         Bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (Excel)

·         Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

·         Wiedza z zakresu metrologii warsztatowej

·         Obsługa programów 3D (Solid Works, Creo) – mile widziana

·         Umiejętność programowania mikrokontrolerów i PLC – mile widziana

·         Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

·         Udział w realizacji pełnych wyzwań projektów dotyczących innowacyjnych produktów w firmie o skandynawskiej kulturze organizacyjnej

·         Możliwość przedłużenia współpracy

·         Zdobycie doświadczenia w zakresie tworzenia koncepcji produktu i wdrażania go na rynek

·         Poznanie środowiska produkcyjnego