Lina Medical Polska
Tarnowo Podgórne Medycyna / Farmaceutyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 maja 2019. Zobacz aktualne

Płatne praktyki w Dziale IT

Lina Medical Polska Tarnowo Podgórne
Nie podano
Praktyki
Umowa zlecenie

Zakres obowiązków:

·         Lokalna diagnostyka oraz rozwiązywanie problemów ze sprzętem, problemów z systemami operacyjnymi, z aplikacjami użytkowymi i biznesowymi oraz problemów związanych z urządzeniami sieciowymi, drukującymi i skanującymi

·         Instalacja, utrzymanie oraz wsparcie w zakresie sprzętu IT

·         Sporządzanie dokumentacji technicznej

·         Ewidencja sprzętu informatycznego

·         Bieżące wsparcie Użytkowników

Wymagania:

·         Student/ studentka III-V roku, preferowane kierunki: Informatyka

·         Znajomość budowy i działania komputerów, b. dobra znajomość Windows 10

·         Dyspozycyjność min. 2 dni w tygodniu

·         Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

·         Elastyczność, otwartość

·         Umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów

Oferujemy:

·         Elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć

·         Płatne praktyki

·         Udział w projektach IT realizowanych w firmie

·         Wsparcie mentorów

·         Zdobycie doświadczenia w obszarze Software/Hardware

·         Pracę w międzynarodowym środowisku