Płatne praktyki w doradztwie podatkowym

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 sierpnia 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Praktyki
Warszawa
nie podano

Zapraszamy na płatne praktyki dla studentów 4 i 5 roku i absolwentów!

Od kilkunastu lat zajmujemy się doradztwem podatkowym dla przedsiębiorców, grup kapitałowych i międzynarodowych korporacji (również poza Polską). Wspieramy naszych klientów w codziennym prowadzeniu biznesu i jego dalszym rozwoju. Doradzamy m.in. w zakresie podatków dochodowych, VAT i cen transferowych, prowadzimy przeglądy podatkowe oraz spory przed organami i sądami administracyjnymi.

Interesujesz się podatkami? Chciałbyś je poznać od strony praktycznej? Świetnie! Co możemy Ci zaoferować?

Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, szanse rozwoju… tak, tak, to też, ale tak mówią wszyscy!

A co takiego możemy Ci zaoferować właśnie my?

  • sporo konkretnej, merytorycznej wiedzy – pracując z nami w ciągu 3-4 lat nauczysz się podatkowego rzemiosła, które będzie stanowiło Twój kapitał!
  • odpowiednie wynagrodzenie i warunki do rozwoju indywidualnego (indywidualny mentoring, dobór projektów, szkolenia, itd.),
  • rozumiemy, że praca nie jest całym światem – dlatego w Enodo pracujemy tak, aby każdy z nas miał czas na pracę i życie prywatne (studia, pasje, rodzinę, itp.),
  • świetną atmosferę w pracy – nie jesteśmy tylko grupą specjalistów, ale również zgranym zespołem i dbamy o to, żeby dobrze nam się ze sobą pracowało!

U nas jest się od kogo uczyć, wystarczy tylko chcieć! Od czego możemy zacząć?

Już pierwszego dnia swoich praktyk staniesz się częścią zespołu i będziesz odpowiedzialny za przygotowanie swojej części projektu. Możemy poprosić Cię o:

  • wyszukiwanie i analizę informacji, np. na podstawie przepisów, orzecznictwa, interpretacji podatkowych lub literatury i prasy branżowej,
  • pomoc w przygotowaniu fragmentu opinii podatkowej, raportu, dokumentacji cen transferowych lub innego pisma,
  • uczestnictwo w przeglądach podatkowych lub postępowaniach prowadzonych u naszych klientów.

Chcemy mieć pewność, że wszyscy w podobnym stopniu angażujemy się w działanie firmy i jest ona naszym wspólnym projektem. Oprócz praktyk stawiamy też na długoterminową współpracę. Dlatego wybranym praktykantom po upływie okresu próbnego okresu zaproponujemy umowę o pracę.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×