Grupa Eurocash
Warszawa Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 czerwca 2019. Zobacz aktualne

Płatne Praktyki Letnie w Grupie Eurocash

Grupa Eurocash Warszawa
Nie podano
Praktyki
Umowa zlecenie

#BARDZO CIEKAWE PRAKTYKI LETNIE

W GRUPIE EUROCASH

Jesteś ciekawy świata i masz otwartą głowę? Chcesz się rozwijać i zdobywać wartościowe doświadczenie?

Dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy studentów każdego roku i kierunków studiów.

CO OFERUJEMY?

  • Szkolenie wprowadzające, wsparcie opiekuna
  • Dynamiczne środowisko pracy
  • Uczestnictwo w projekcie praktykantów
  • Ambitne zadania, duże wyzwania
  • Wynagrodzenie
  • Narzędzia pracy

PROCES REKRUTACJI

  1. Wybór działu w którym chcesz odbyć praktykę (można aplikować do kilku działów)
  2. Złożenie aplikacji, czyli rozwiązanie case study przypisanego do wybranego działu
  3. Ocena, czyli opiekunowie praktyk oceniają nadesłane case study
  4. Wybór osoby, rozmowa kwalifikacyjna z autorami najciekawszych rozwiązań

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU GRUPY EUROCASH!