Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 sierpnia 2018. Zobacz aktualne

Osoba do prac pomocniczych

AIUT Gliwice
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

praca dodatkowa

Zakres obowiązków:

  • druk oznaczników
  • prace pomocnicze związane z prefabrykacją szaf sterowniczych
  • inne prace mechaniczne

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu
  • rzetelność i skupulatność

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • możliwość rozwoju

Podobne oferty

Informacja dotycząca plików cookies
Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies.
Polityka cookies | Polityka prywatności | Zamknij