Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 września 2018. Zobacz aktualne

Office Angel

Ready4S Kraków
Nie podano
Praca

Cześć, zespół Ready4S szuka osoby, która zaopiekuje się naszym biurem i zadba o pracowników. Jeżeli lubisz typową pracę administracyjną, nie nudzą Cię papierki i załatwianie bieżących spraw, a do tego jesteś cierpliwy/a i masz serce na dłoni - zgłoś się do nas!

TWOJE PRZYSZŁE OBOWIĄZKI:

  • organizacja pracy biura i recepcji, w tym realizacja zamówień biurowych oraz wysyłek, dbanie o estetykę przestrzeni, ewidencja sprzętu oraz zlecanie napraw urządzeń
  • witanie i obsługa gości
  • nadzór nad dokumentacją i monitoring plików wewnętrznych,będziesz obsługiwać korespondencję i dbać o prawidłowy obieg dokumentów, redagować pisma i przygotowywać wyceny oraz oferty
  • współpraca z firmami zewnętrznymi(głównie dostawcami usług) wraz z negocjowaniem warunków
  • przygotowywanie dokumentów księgowych,zatroszczysz się o obieg faktur, ich sprawdzanie, opisywanie, wystawianie i wysyłanie
  • wspieranie pracowników w ich codziennej pracym.in.przygotowywanie stanowisk pracy dla nowych pracowników

PO CZYM POZNAMY, ŻE TO WŁAŚNIE TY:

  • posiadasz doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej
  • znasz podstawowe zasady rachunkowości i fakturowania
  • bardzo dobrze zorganizujesz swoją pracę i radzisz sobie z dużą ilością zadań
  • jesteś samodzielny/a i cechuje Cię pozytywne nastawienie do ludzi
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym

DLACZEGO WARTO? ZOBACZ, CO CI OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w firmie, w której wiele się dzieje
  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • elastyczny czas pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej
  • przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów i wychodzenia z inicjatywą
  • pakiet prywatnej opieki medyczneji jeśli zechcesz pakiet sportowy
  • co jak co, ale na pewno możesz liczyć na świetną atmosferę pracy i imprezy integracyjne