D+H Polska
Wrocław Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 marca 2018. Zobacz aktualne

Oferta praktyk w dziale księgowości w międzynarodowej firmie D+H Polska nr ref: FK/01/18/WR

D+H Polska Wrocław
Nie podano
Praktyki
Umowa zlecenie

Grupa D+H, posiada w swojej ofercie produkty z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz naturalnej wentylacji, które dzięki nieustannym działaniom badawczo-rozwojowym, prowadzonym przez firmę, należą do najnowocześniejszych na rynku.D+H Polskagwarantuje swoim Klientom kompleksową obsługę serwisową na wszystkich etapach, począwszy od projektowania systemów i sprzedaży urządzeń, poprzez instalację, konserwację systemów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, profesjonalne doradztwo techniczne oraz szereg szkoleń dla projektantów i instalatorów.

Zakres obowiązków:

  • Prace administracyjno-księgowe.

 Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Student/Studentka - preferowane kierunki studiów: finanse, rachunkowość, ekonomia;
  • Dyspozycyjność 2-3 dni w tygodniu w wymiarze około 6 godzin dziennie;
  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację postawionych celów;
  • Skrupulatność, samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zlecenie,
  • Możliwość zdobycia niezastąpionego doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość współtworzenia sukcesu nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Miejsce pracy – Wrocław.

Proces rekrutacji

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV, LM) na adres:

rekrutacja@dh-partner.comw tytule wpisując słowo- STAŻ nr ref. FK/01/18/WR

Prosimy umieścić na aplikacji zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraznr ref. w tytule maila: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji, jak i tych prowadzonych w przyszłości (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r.poz. 1182 i 1662)

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

D+H Polska Sp. z o.o.

ul. Polanowicka 54, 51-180 Wrocław

tel.: +48 71/323 52 53

fax: +48 71/323 52 40

Internet: www.dhpolska.pl