Oferta płatnych praktyk dział ogólny

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 lipca 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Praktyki
Łódź
nie podano

„Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni” sp.p. z siedzibą w Łodzi przy ul. Zelwerowicza 41 lok. 2 poszukuje praktykantów.

Kim jesteśmy?

Nowoczesną kancelarią prawną doradzającą kompleksowo biznesowi.

Wiemy, że ważny jest profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność, budowanie owocnych relacji biznesowych i poczucia bezpieczeństwa prawnego, podatkowego i finansowego u naszych klientów. Doradzamy m.in. branży produkcyjnej, farmaceutycznej, gastronomicznej i budowlanej.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii lub innej instytucji zajmującej się stosowaniem prawa
  • dyspozycyjność co najmniej 2 dni w tygodniu

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu prawników w codziennych obowiązkach
  • przygotowywanie projektów pozwów, pism procesowych, umów itp.
  • prowadzenie bieżącej korespondencji (w tym w języku angielskim)
  • kontakty z sądami, komornikami i urzędami
  • wewnętrzne tłumaczenia dokumentów

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej kancelarii
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość nawiązania stałej współpracy

 Zgłoszenia należy przesyłać na adres: kariera@chudzik.pl. Dokumenty CV i listy motywacyjne powinny być przesłane w jednym pliku, w formacie .doc lub .pdf wraz

z klauzulą o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Chudzik

i Wspólnicy Radcowie Prawni sp.p. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2004 r., poz. 1182, nr 1662).

Informujemy, że Administratorem danych jest Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni sp.p. z siedzibą w Łodzi przy ul. Zelwerowicza 41/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2014 r., poz. 1502) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz