Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni
Łódź Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 lipca 2018. Zobacz aktualne

Oferta płatnych praktyk dział ogólny

Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni Łódź
Nie podano
Praktyki
Umowa zlecenie

„Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni” sp.p. z siedzibą w Łodzi przy ul. Zelwerowicza 41 lok. 2 poszukuje praktykantów.

Kim jesteśmy?

Nowoczesną kancelarią prawną doradzającą kompleksowo biznesowi.

Wiemy, że ważny jest profesjonalizm, zaangażowanie, kreatywność, budowanie owocnych relacji biznesowych i poczucia bezpieczeństwa prawnego, podatkowego i finansowego u naszych klientów. Doradzamy m.in. branży produkcyjnej, farmaceutycznej, gastronomicznej i budowlanej.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii lub innej instytucji zajmującej się stosowaniem prawa
  • dyspozycyjność co najmniej 2 dni w tygodniu

 Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu prawników w codziennych obowiązkach
  • przygotowywanie projektów pozwów, pism procesowych, umów itp.
  • prowadzenie bieżącej korespondencji (w tym w języku angielskim)
  • kontakty z sądami, komornikami i urzędami
  • wewnętrzne tłumaczenia dokumentów

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej kancelarii
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość nawiązania stałej współpracy

 Zgłoszenia należy przesyłać na adres: kariera@chudzik.pl. Dokumenty CV i listy motywacyjne powinny być przesłane w jednym pliku, w formacie .doc lub .pdf wraz

z klauzulą o treści „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Chudzik

i Wspólnicy Radcowie Prawni sp.p. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2004 r., poz. 1182, nr 1662).

Informujemy, że Administratorem danych jest Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni sp.p. z siedzibą w Łodzi przy ul. Zelwerowicza 41/2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2014 r., poz. 1502) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.