CCIG Group Sp. z o.o.
Wrocław Obsługa Klienta / Call Center
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 czerwca 2022. Zobacz aktualne

Młodszy specjalista ds. zakupów

CCIG Group Sp. z o.o. Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa zlecenie

CCIG Group to wyjątkowa organizacja w branży contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Jesteśmy największą grupą call center w Polsce, z oddziałami w ponad 15 miastach w Polsce.

Twoje zadania:

  • obsługa logistyczna zamówionych produktów we Wrocławiu,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi,
  • weryfikacja postępu zleconych prac Kontrahentom,
  • bieżąca współpraca z działem księgowym i działem operacyjnym,
  • wsparcie obszaru administracji w bieżących działaniach.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min średnie lub w trakcie studiów (mile widziane osoby ze studiów zaocznych),
  • umiejętność współpracy z ludźmi, komunikatywność,
  • otwartość i elastyczność,
  • zmysł techniczny - nie wymagane
  • skrupulatność i samodzielność,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • długoterminową współpracę w największym call center w Polsce,
  • odpowiedzialne, rozwojowe stanowisko,
  • wsparcie przełożonego,
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta Multisport, owoce, karta rabatowa, ubezpieczenia grupowe,
  • przyjazną atmosferę i pyszną poranną kawę :)