Młodszy Specjalista ds. Obsługi Finansowej

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 lipca 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Kraków
do 6000zł

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570 oraz certyfikat ISO 9001: 2008.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

  • Kraków

Opis stanowiska:

Wsparcie finansowe zespołu z Irlandii (kontakt telefoniczny i mailowy)

Wprowadzanie danych finansowych do systemu zgodnie z procedurami

Zapewnienie prawidłowego działania i przebiegu rozliczeń transakcji

Rzetelne i terminowe wykonywanie obowiązków

Ścisła współpraca z innymi departamentami Spółki

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym - B2/C1

Doświadczenie w organizacji finansowej mile widziane

Zaangażowanie i motywacja do pracy

Sumienność w wykonywaniu obowiązków

Zdolność szybkiego uczenia się

Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w nowo utworzonym zespole

Wysokie wynagrodzenie, benefity oraz miejsce pracy w centrum Krakowa

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz