Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 lipca 2018. Zobacz aktualne

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Finansowej

Gi Group Kraków
do 6000zł
Praca
Umowa o pracę

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570 oraz certyfikat ISO 9001: 2008.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

  • Kraków

Opis stanowiska:

Wsparcie finansowe zespołu z Irlandii (kontakt telefoniczny i mailowy)

Wprowadzanie danych finansowych do systemu zgodnie z procedurami

Zapewnienie prawidłowego działania i przebiegu rozliczeń transakcji

Rzetelne i terminowe wykonywanie obowiązków

Ścisła współpraca z innymi departamentami Spółki

Wymagania:

Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym - B2/C1

Doświadczenie w organizacji finansowej mile widziane

Zaangażowanie i motywacja do pracy

Sumienność w wykonywaniu obowiązków

Zdolność szybkiego uczenia się

Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w nowo utworzonym zespole

Wysokie wynagrodzenie, benefity oraz miejsce pracy w centrum Krakowa