Smart Technology Group
Kraków Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 lipca 2018. Zobacz aktualne

Młodszy specjalista ds. marketingu i PR

Smart Technology Group Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Krakowski startup szturmem podbijający Europę swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami oraz planujący ekspansję na Bliski Wschód i USA poszukuje do swojego przebojowego zespołu młodszego specjalistę ds. marketing i PR.

Potrzebna jest nam osoba nie bojąca się wyzwań mająca pomysły, które dają się zrealizować i przyniosą rozgłos naszej firmie.

Czeka na Ciebie przyjazna, pełna zapału drużyna pasjonatów, którzy wprowadzą Cię w obszar działalności firmy i pomogą w realizacji Twoich rozwiązań.

Jesteśmy producentem innowacyjnym w skali świata urządzeń do identyfikacji. Jako pierwsi na świecie stworzyliśmy produkty, które jednocześnie wykorzystują wszystkie bezprzewodowe technologie dla Internet of Things. Nasze rozwiązania są wykorzystywane m.in. w retailu, przemyśle 4.0, logistyce, parkingach, służbie zdrowia.

Mamy na swoim koncie wiele wyróżnień i nagród, w tym m.in. Innowacje w Handlu, Lider Nowych Technologii, Laur Innowacyjności, Dobry Wzór, Top 10 Bridge to MassChallenge, Top 3 Jerusalem Start Competition i Top 10 Polish Tech Night.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane dziennikarstwo, marketing lub kierunki techniczne)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie o profilu technicznym
  • praktyczne umiejętności z zakresu PR i marketingu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pisaniu oraz redagowaniu tekstów (m.in. komunikaty prasowe, artykuły eksperckie, instrukcje)
  • znajomość nowoczesnych technik komunikacji społecznej
  • kreatywność

Obowiązki:

  • projektowanie kampanii reklamowych i strategii marketingowej
  • współtworzenie wizerunku produktów i tworzenie prezentacji, filmów i innych materiałów reklamowych
  • dbanie o dobry wizerunek Spółki
  • rozwój współpracy z mediami (krajowymi i zagranicznymi)
  • przygotowywanie i dystrybucja komunikatów prasowych
  • aktualizacja strony internetowej Spółki
  • współorganizowanie targów, wystaw i konferencji
  • prowadzenie kanałów social media (Twitter, LinkedIn)
  • monitorowanie efektywności działań marketingowych i raportowanie do zarządu
  • współpraca z działem sprzedaży

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę lub B2B
  • pracę w nowoczesnej siedzibie
  • przestrzeń na własne pomysły
  • życzliwe wsparcie
  • ambitne projekty