Młodszy Specjalista Biura Obsługi Pacjenta

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 października 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Staż
Warszawa
nie podano

Corten Medic jest dynamicznie rozwijającym się niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej świadczącym kompleksowe usługi medyczne na najwyższym poziomie.

Corten Medic rozpoczęło swoja działalność w 1993 roku. Działania firmy opierają się na stałym dostosowywaniu się do potrzeb Pacjentów, ciągłej trosce o ich zdrowie, jak również promocję zdrowia wśród Pacjentów i ich rodzin. Aby sprostać tym wymaganiom firma wdraża najnowsze rozwiązania w zakresie diagnostyki i leczenia chorych, unowocześnia bazę sprzętową, usprawnia stosowane technologie medyczne, zaś pracownicy zarówno medyczni jak i pozostały personel dążą do podnoszenia swoich kwalifikacji.

W związku z rozwojem struktur organizacyjnych firma zaprasza chętnych do odbycia

stażu/ praktyk studentów lub absolwentów II stopnia na stanowisku:

Młodszego Specjalisty Biura Obsługi Pacjenta

zakres praktyk/stażu:

·      praca w biurze obsługi pacjenta

·      udział w szkoleniach z obsługi programu OPTIMED

Co oferujemy?

·      możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;

·      pracę przy ciekawych projektach;

Czego oczekujemy?

·      zaangażowanie w wykonywaną pracę

·      sumienność i odpowiedzialność

·      umiejętność współpracy z użytkownikami

·      wykształcenia wyższego lub statusu studenta (preferowane studia o profilu Zarządzania Zakładami Opieki Zdrowotnej, Zarządzania),

·      chęci do działania i otwartości na nowe wyzwania;

Oferujemy:

·      elastyczną formę zatrudnienia

·      pracę w dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Corten Medic Tomasz Sikora z siedzibą w – Piasecznie, Nowa Iwiczna ul. Krasickiego 29N, danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę.”

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma pod nazwą „Corten Medic Tomasz Sikora” z siedzibą w 05-500 Piasecznie, Nowa Iwiczna ul. Krasickiego 29N. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przez Panią/Pana stanowisko, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyrazi Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wymaganych przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×