Młodszy prawnik / aplikant adwokacki / aplikant radcowski

Praca
Kraków
nie podano

Kancelaria Lassota sp.j. poszukuje do biura w Krakowie pracownika na stanowisko młodszy prawnik / aplikant adwokacki / aplikant radcowski.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • współpraca przy bieżącej obsłudze klientów kancelarii w zakresie spraw cywilnych i gospodarczych,
  • przygotowanie projektów pism procesowych, umów i opinii prawnych w sprawach klientów kancelarii,
  • zastępstwo procesowe.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego prawniczego,
  • doświadczenia zdobytego podczas merytorycznych praktyk lub pracy w kancelariach adwokackich lub radcowskich,
  • energii w działaniu, doskonałej organizacji pracy i umiejętności priorytetyzacji zadań,
  • komunikatywności i otwartości (praca wymaga stałego kontaktu z klientami kancelarii),
  • znajomości przepisów prawa z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego.

Mile widziane:

  • rozpoczęta aplikacja adwokacka lub radcowska,
  • doświadczenie w kancelarii specjalizującej się w sprawach z zakresu prawa autorskiego, prawa ochrony danych osobowych lub prawa pracy,
  • znajomość języka angielskiego (umożliwiająca współpracę z klientem zagranicznym),
  • wiedza z zakresu prawa autorskiego, prawa ochrony danych osobowych lub prawa pracy.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego podczas aplikacji adwokackiej lub radcowskiej,
  • wsparcie doświadczonych adwokatów i radców prawnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV z opisem zakresu obowiązków realizowanych w trakcie praktyk lub pracy zawodowej)

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz