Sistema Poland
Tychy Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 grudnia 2018. Zobacz aktualne

Młodszy Analityk w Dziale Kontrolingu

Sistema Poland Tychy
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Obecnie poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Młodszego Analityk w Dziale Kontrolingu

Zadania

  • kontrola poprawności zapisów księgowych
  • wprowadzanie danych do plików excel
  • przygotowywanie analiz i zestawień wraz z interpretacją wyników
  • kontrola kosztów wraz z identyfikowaniem obszarów do poprawy
  • uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca
  • współpraca z różnymi działami firmy w celu uzyskania niezbędnych informacji

Oczekiwania

  • doświadczenie w obszarze analizy danych lub w pracy z systemami raportowania oraz chęć rozwoju w tym zakresie
  • bardzo dobra znajomość MS Excel – warunek konieczny
  • myślenie analityczne, umiejętność poszukiwania informacji oraz wyciągania z nich wniosków
  • wykształcenie wyższe, najlepiej kierunkowe: ekonomia, ekonometria, matematyka, statystyka
  • dokładność oraz terminowość w działaniu
  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja poza nim
  • znajomość SAP FI/CO – mile widziana

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę bezpośrednio
  • pod firmą
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i kasy zapomogowo –pożyczkowej
  • pracę w zgranym zespole w świetnej atmosferze
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • zaangażowanie w program ciągłego doskonalenia

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie aktualnego cv poprzez formularz aplikacyjny.

lub kontakt telefoniczny pod numerem32 325 39 49

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.
  • Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o.o