Mistrz produkcji

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 czerwca 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Wałbrzych
nie podano

Zadania:

  • zarządzanie zespołem pracowników w celu wykonania nałożonych zadań produkcyjnych i maksymalizacji efektywności pracy
  • nadzór nad standardowymi instrukcjami pracy - tworzenie, aktualizacja i szkolenie operatorów
  • zapewnienie właściwego poziomu kwalifikacji i wyszkolenia podległych pracowników
  • nadzór nad wykonywaniem okresowych przeglądów maszyn
  • spełnienie wymagań BHP i ochrony środowiska
  • odpowiedzialność za wykonanie planów produkcyjnych
  • ewidencji pracowników i raportowanie produkcji

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości narzędzi IT (MS Office)
  • umiejętności przywódczych, komunikatywności
  • dobrej organizacja pracy, zorientowania na realizację celów, terminowości, sumienności

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bogaty pakiet socjalny m.in.: premie uznaniowe, dofinansowanie do karty sportowej, piknik rodzinny, darmowa zupa, kawa i owoce, świąteczne karty podarunkowe oraz inne świadczenia z funduszu socjalnego
  • opiekę medyczną dla pracownika + opcja dla rodziny
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i dalszego rozwoju w międzynarodowej firmie w branży automotive
  • możliwość poznania nowoczesnych technologii
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń i wdrażania własnych pomysłów
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz