Mid Front-end Developer

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1 września 2019. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Wrocław
10000 - 15000zł

Miejsce pracy: Wrocław

Elefanco to zespół, który mediuje między pracodawcą, a pracownikiem. Na co dzień upraszczamy drogę do podjęcia nowej pracy. Nasze oferty pochodzą od sprawdzonych pracodawców. Zawierając z nami współpracę gwarantujemy bezpieczeństwo oraz wzorową obsługę.

Poszukujemy uzdolnionych programistów front-end przywiązujących wagę do detali. Jako osoba z doświadczeniem, będziesz miał/a bardzo duży wpływ na kształt oraz działanie tworzonych aplikacji. Nasz klient jest szybko rozwijającym się software housem. Specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań z dziedzin IoT, Big Data oraz telematyki. Projekty rozwijane są głównie w oparciu o platformę Google Cloud. Odbiorcami rozwiązań są podmioty polskie i zagraniczne.

Oferujemy:

  • możliwość pracy zdalnej 1-2 dni w tygodniu,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • nietypowe biuro (brak open space) w spokojnej i zielonej okolicy,
  • fitness club 24h przy biurze,
  • duży bezpłatny parking,
  • kącik chilloutu w ogrodzie,
  • przyjazną atmosferę i elastyczne godziny pracy (możliwość rozliczenia godzinowego).
  • wynagrodzenie 10k-15k netto na fakturze

Oczekujemy:

  • posiadasz co najmniej rok doświadczenia jako programista,
  • JavaScript nie kryje przed tobą tajemnic,
  • bardzo dobrze odnajdujesz się w pracy z HTML5 oraz CSS3,
  • potrafisz tworzyć aplikacje “real-time”, dobrze radzące sobie z dużą ilością danych,
  • doskonale znasz język angielski w mowie i piśmie,

Obowiązki:

  • projektowanie, rozwijanie, testowanie oraz dokumentowanie nowych oraz istniejących już aplikacji, aby zapewnić stabilność, skalowalność, wydajność oraz zgodność z wymaganiami projektów,
  • ścisła współpraca z UX oraz UI designerami przy projektowaniu,
  • recenzja kodu członków zespołu w regularnych code reviews, motywująca do stosowania najlepszych praktyk w tworzeniu oprogramowania,
  • pisanie testów jednostkowych, integracyjnych oraz end-to-end,
  • wsparcie w ostatnich etapach rekrutacji (wywiady techniczne oraz testy kandydatów na nowych członków zespołu).

Nad czym pracujemy:

Jeden z systemów jest tworzony dla holenderskiej firmy z branży micromobility. Do głównych zadań systemu należy zbieranie danych na temat pojazdów, udostępnianie narzędzi do analityki oraz wizualizacja na front-endzie.

Drugi system wytwarzany dla polskiego podmiotu z branży telematyki pojazdów oraz zarządzania pracownikami. Platforma jest w trakcie dalszego intensywnego rozwoju w oparciu o projekt oraz aktualne badania potrzeb użytkowników i branży. Aplikacja posiada funkcje i cechy: real-time, PWA, raportowanie, kontrola czasu pracy kierowców online, geofencing, generowanie tras, itd. Źródłem danych są urządzenia do telematyki, tachografy cyfrowe i komputery pokładowe. W kolejnych etapach rozwoju platformy, podłączymy smartfony oraz inne urządzenia IoT. Architektura event-driven, serverless w infrastrukturze Google Cloud Platform.

W CV proszę o dołączenie poniższej klauzuli bez której Państwa aplikacje nie będą brane pod uwagę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz