PowerJobs
Ruda Śląska Human Resources / Zasoby ludzkie
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 czerwca 2018. Zobacz aktualne

Magazynier / Konfekcjoner

PowerJobs Ruda Śląska
2800zł +
Praca
Umowa zlecenie

Szukasz pracy od zaraz?

Nie boisz się pracy fizycznej?

Wyślij nam swoje CV!

PowerJobs – agencja pracy tymczasowej działająca (nr licencji 11749) w ramach spółki ETC Group, dla Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów Batory

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zbieranie zamówień przy użyciu skanera
  • konfekcjonowanie, pakowanie i oklejanie produktów

OFERUJEMY:

  • szybkie zatrudnienie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, możliwość stałego zatrudnienia u Klienta
  • soboty płatne +100% (dla chętnych możliwość pracy we wszystkie soboty bez ograniczeń)
  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego oraz atrakcyjnego systemu poleceń pracowniczych

OCZEKIWANIA:

  • predyspozycje do pracy fizycznej
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność i systematyczność
  • motywacja do pracy