OTTO Work Force
Wolsztyn Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Magazynier

OTTO Work Force Wolsztyn
3500zł +
Praca
Umowa o pracę

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. – Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: okolice Wolsztyna

Obowiązki na stanowisku pracy:

·        Przyjmowanie i wydawanie towaru,

·        Właściwe rozlokowanie towaru na magazynie,

·        Uzupełnianie dokumentacji na stanowisku pracy.

Oferujemy:

·       Umowę o pracę tymczasową – zatrudnienie w ramach pracy tymczasowej,

·       Pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (6-14, 14-22),

·       Wynagrodzenie podstawowe: od 3500 zł brutto miesięcznie (wysokość wynagrodzenia ustalana w oparciu o kwalifikacje i doświadczenie pracownika)

Wymagamy:

•   Zaangażowania i chęci do pracy,

•   Doświadczenia w pracy na magazynie oraz w operowaniu wózkami widłowymi,

•   Uprawnienia UDT do operowania wózkami widłowymi będą dodatkowym atutem.

Kandydatom posiadającym doświadczenie w operowaniu wózkami widłowymi pomagamy w zdobyciu certyfikatu UDT.

Szukamy pracowników, którym zależy na dłuższej współpracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany proszę o przesłanie CV za pomocą formularza aplikacyjnego.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 0000362818, NIP 8961507000, Regon 021326515, KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.