Letni Program Stażowy - Agencja Interaktywna

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 lipca 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Staż
Katowice
bezpłatne

Letni Program Stażowy w Linkhouse to możliwość wykorzystania wakacji na zdobycie praktycznego doświadczenia pracy w agencji interaktywnej bez rezygnowania z wypoczynku.

W ramach 3-miesięcznego płatnego stażu oferujemy 2 tygodnie urlopu, który możesz przeznaczyć na wymarzone wakacje.


Kto może wziąć udział?

Przed kandydatami stawiamy 3 wymogi. Ofertę kierujemy do studentów posługującym się biegle co najmniej jednym językiem obcym. Nie ma znaczenia uczelnia na której studiujesz, ani Twój rok studiów. Oprócz tego musisz mieć duże chęci do nauki. Nasz program stażowy nie obejmuje parzenia kawy i kserowania dokumentów – wymaga natomiast przyswojenia sporej ilości wiedzy (lektury na wakacyjne wieczory i weekendy już na Ciebie czekają) i sprawdzenia się w wielu obszarach marketingu internetowego (w większości z wykorzystaniem wybranego języka obcego). Ostatnim i najważniejszym kryterium jest osobowość. Na 3 miesiące (mamy nadzieję, że na dłużej) staniesz się częścią naszego zespołu, a przyjmujemy do niego tylko osoby, które lubimy.


Gdzie, kiedy, co i po co?

Praca – w biurze przy al. Korfantego 2, integracje – zwykle w rejonie ul. Mariackiej. Sam staż będzie trwał od 1 lipca do 28 września. W sierpniu i wrześniu uczestnikom przysługują 2 tygodnie płatnego urlopu (w lipcu skupiamy się na nauce). Wynagrodzenie to 1000 PLN netto miesięcznie (czyli 3000 netto za cały staż).

Aplikacje przyjmujemy do końca maja (chyba, że wcześniej zbierzemy komplet uczestników, nie ma więc na co czekać). Wybranych kandydatów zaprosimy telefonicznie na rozmowę kwalifikacyjną w naszym biurze. Informacje o przyjęciu (bądź nie) na staż prześlemy kandydatom najpóźniej 8. czerwca 2018.

Co będziesz robić w trakcie stażu? Wszystko to, czym zajmują się inni pracownicy Linkhouse (może za wyjątkiem działu programistów) pod czujnym okiem opiekunów: obsługiwać social media, tworzyć treści na bloga, planować reklamy AdWords i FacebookAds, wysyłać mailingi, korespondować z kontrahentami i klientami, czuwać na realizacją zleceń. Jeżeli niektóre z tych pojęć nic Ci nie mówią – nie martw się, przychodzisz na staż by się uczyć (choć znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowych będzie plusem).

Po zakończeniu stażu najlepsi uczestnicy otrzymają propozycję podjęcia stałej pracy w Linkhouse (na większości stanowisk grafik jest na tyle elastyczny, aby pozwolić na pogodzenie pracy ze studiami dziennymi).

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz

×