Koordynator social media przy organizacji kampanii społecznej

Praca
Warszawa
nie podano

Zadania i wymagania:

·      Wiedza i doświadczenie w komunikacji online.

·      Założenie profili kampanii społecznej na fb i yt

·      budowanie i wdrażane strategii w kanałach społecznościowych, Prowadzenie kampanii i budowanie zaangażowania

·      Tworzenie postów, publikacja artykułów napisanych przez blogerów, publikacja filmów kampanii, publikacja zdjęć z zaangażowanymi celebrytami etc.

·      przygotowywanie koncepcji kreatywnych związanych z komunikacją poprzez social media

·      research materiałów foto i video które można udostępnić w social mediach w ramach budowania społeczności kampanii

·      pozyskiwanie kanałów i stron partnerskich do współpracy w ramach kampanii

·      koordynacja komunikacji na kanałach, przygotowywanie odpowiedzi followersom etc.

·      Wymagamy znajomości poprawnej polszczyzny, zasad ortografii

Doceniamy ludzi wielu talentów, niegrzeszących kreatywnością, którzy widzą rozwiązanie tam, gdzie inni składają broń i poddają się w przebiegach.

Warunki pracy:

·      Praca świetna dla osoby biegle poruszającej się w social mediach, która wie czym jest promocja marki online, która szuka dodatkowego zlecenia .

·      Umowa zlecenie/dzieło/współpraca B2B na FV

Możliwość pracy zdalnej z zastrzeżeniem spotkań raz w tygodniu z zespołem projektowym.

Miejsce i godziny pracy:

MIEJSCE: Siedziba Agencji - centrum Warszawy, biuro w zabytkowej kamienicy przy ul. Marszałkowskiej 4 lok. 8.

Możliwość pracy zdalnej.

POŁOWA KWIETNIA –MAJ 2018 R.

GODZINY:  elastyczny czas pracy.

Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz