Kontroler jakości

Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 sierpnia 2018. Sprawdź aktualne oferty.
Praca
Gliwice
nie podano

Zakres obowiązków:

  • kontrola jakości detali
  • znakowanie detali
  • archiwizacja zapisów dotyczących jakości (np. karty kontroli, instrukcje kontroli)
  • kontrola stanu i statusu środków kontrolno-pomiarowych używanych w procesie kontroli

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne w zakresie mechaniki lub mechatroniki, mile widziana specjalizacja: metrologia
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • umiejętność obsługi programu AutoCAD w stopniu podstawowym
  • 2-letnie doświadczenie zawodowe
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami mierniczymi
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • dokładność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. MyBenefit, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności
  • szkolenie z zakresu obsługi ramienia pomiarowego FARO
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz