Unicall Communication Group Poland
Rzeszów Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 marca 2018. Zobacz aktualne

Konsultant ds. kontaktów z klientami

Unicall Communication Group Poland Rzeszów
Nie podano
Praca
Umowa zlecenie

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukiwani są kandydaci do pracy na stanowisku:

KONSULTANT DS. KONTAKTÓW Z KLIENTAMI

(miejsce pracy: Rzeszów, al. Rejtana 36)

Gwarantujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • umowę zlecenie, z możliwością otrzymania umowy o pracę
  • rozwój kwalifikacji poprzez liczne szkolenia, coachingi i warsztaty
  • pracę w młodych, ambitnym zespole
  • możliwość awansu
  • dla studentów możliwość połączenia pracy ze studniami (dopasowany grafik)

Szukamy osób:

  • komunikatywnych
  • otwartych na nowe doświadczenia
  • ambitnych i zorientowanych na cel

Obowiązki Konsultanta:

  • telefoniczna obsługa klientów
  • udzielanie informacji o produktach i usługach
  • realizacja celów sprzedażowych

Pierwsze szkolenie już w czwartek!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@unicall.pl lub przez formularz aplikacyjny.

Zapraszamy również do wizyty w naszym biurze: al. Rejtana 36, biurowiec Conres, 3 piętro.