Sistema Poland Systematically ahead.

Kierownik zmiany w logistyce

Praca
nie podano
Bielsko-Biała

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

Obecnie poszukuje osób do pracy na stanowisko:

które wsparłyby naszą działalność logistyczną zlokalizowanego przy Grażyńskiego 141 w Bielsku Białej

Opis stanowiska

  • Organizacja i kontrola przebiegu procesów w SAP, nadzór nad magazynowaniem, podmontażami oraz zasilania produkcji
  • Nadzór nad sprzętem w magazynie
  • Nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników zasad BHP, przygotowanie raportów dotyczących pracy magazynu, potwierdzanie zakupów i usług, prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Zapewnienie zgodności stanów magazynowych, wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych, nadzorowanie i optymalizacja procesów
  • Dbałość o utrzymywanie porządku w magazynach, akumulatorowni i innych powierzchniach. Koordynowanie i planowanie grafików pracy, terminów urlopów

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość MS Office – Excel, Word, SAP modułów WM, MM oraz StatLog;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu;
  • Kreatywne podejście, umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy pod presją czasu;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Osobie, która zajmie powyższe stanowisko oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy w weekendy ( płatne +100% do stawki)
  • zatrudnienie w systemie jedno zmianowym (7:00-15:00)
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie do świąt bożego narodzenia, prezenty mikołajkowe dla dzieci)
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • dla najlepszych możliwość rozwoju

Prosimy o uwzględnienie w dokumentach rekrutacyjnych poniższych zgód. Nie są one wymagane, bez nich jednak nie będziemy mogli wziąć pod uwagę Twoich uprawnień/umiejętności, a także zatrzymać Twojego CV dla potrzeby przyszłych rekrutacji.

•Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o.

•Wyrażam zgodę na potrzeby na potrzeby przyszłych rekrutacji w SPM Poland Sp. z o. o