Budimex
Szczecin Budownictwo / Architektura

Kierownik Robót SRK

Budimex Szczecin
Nie podano
Praca

Miejsce pracy

Ełk, Regalica

Zadania i cele

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • bezpośrednie nadzorowanie jakości realizowanych robót,
  • koordynacja i podział robót na powierzonym odcinku,
  • planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,
  • bieżące monitorowanie założonego budżetu.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego w specjalności sterowanie ruchem kolejowym, lub pokrewnym (automatyki, robotyki, elektroenergetyki, transportu lub elektrotechniki),
  • uprawnień do kierowania robotami w zakresie SRK,
  • znajomości technologii robót,
  • pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą.

Warunki zatrudnienia

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.