Andrzej Lulka i Wspólnicy Kancelaria Prawna
Warszawa Prawo
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 marca 2018. Zobacz aktualne

Kancelaria (Warszawa centrum) / stażysta

Szanowni Państwo,

Andrzej Lulka Kancelaria Radcy Prawnego to kancelaria prawna specjalizująca się w prawie obrotu nieruchomościami, prawie budowlanym oraz prawie handlowym i obsłudze transakcji M&A związanym z działalnością prowadzoną w Polsce oraz z transakcjami o zasięgu międzynarodowym.

STAŻYSTA

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • sporządzanie oraz analiza projektów umów, opinii prawnych, pism procesowych;
  • wsparcie prawne starszego prawnika;
  • analiza przepisów i orzecznictwa;
  • bieżąca obsługa prawna klientów Kancelarii.

Wymagania:

  • ukończone studia prawnicze lub student IV lub V roku;
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (C1, C2), znajomość języka francuskiego bądź niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • zainteresowanie oraz doświadczenie w zakresie prawa nieruchomości, prawa budowlanego oraz prawa handlowego będzie także dodatkowym atutem;
  • samodzielność, komunikatywność, inteligencja, rzetelność oraz pracowitość.

Oferujemy:

Kancelaria oferuje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w ramach bezpośredniej współpracy z radcą prawnym posiadającym wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej międzynarodowych klientów instytucjonalnych.