MOK YOK IT
Wrocław Nie podano
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 maja 2018. Zobacz aktualne

Junior Software Tester

MOK YOK IT Wrocław
Nie podano
Praca

Junior Software Tester to stanowisko, które opiera się na testowaniu oprogramowania, tworzonego przez zespół developerski. Skierowane do osób dociekliwych i spostrzegawczych, z doświadczeniem w testowaniu. Mile widziana jest znajomość języka programowania obiektowego, zainteresowanie nowinkami technicznymi, a także zaangażowanie w powierzone zadania.

ZADANIA:

  • testowanie oprogramowania stworzonego przez zespół developerski
  • przeprowadzanie testów regresji
  • współpraca z developerami
  • raportowanie błędów
  • projektowanie scenariuszy testowych
  • praca z wymaganiami klienta
  • tworzenie skryptów testowych

WYMAGANIA:

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • spostrzegawczość i dociekliwość
  • podstawowa znajomość MySql

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy z: Jmeter, PHPUnit
  • znajomość PHP, Java, Python
  • umiejętność automatyzacji testów w wybranej technologii
  • Certyfikat ISTQB

OFERUJEMY:

  • Pracę z młodymi i ambitnymi ludźmi pełnymi pasji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna Luxmed, multisport)
  • Uczestniczenie w realizacji innowacyjnych projektów
  • Owoce w kuchni i Play Station w pokoju odpoczynku
  • Realizację swoich pasji i pomysłów
  • Biuro w samym centrum Wrocławia

Zyskasz!Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży IT.

Dla kogo? Studenci kierunków ścisłych, niekoniecznie informatyki.