Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 maja 2018. Zobacz aktualne

Junior Project Manager

Inetum Polska Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Zadania:

  • Komunikacja z klientami
  • Koordynacja prac zespołu ofertowego
  • Tworzenie ofert
  • Wysyłanie ofert do klientów
  • Zarządzanie zamówieniami
  • Zarządzanie protokołami odbioru projektów
  • Koordynacja prac zespołu programistów
  • Prowadzenie rozliczeń finansowych projektów
  • Rozliczanie i weryfikacja prac podwykonawców
  • Tworzenie analiz finansowych projektów
  • Weryfikacja zyskowności projektów

Wymagania:

  • angielski na poziomie swobodnej komunikacji
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • komunikatywność
  • sumienność

Dlaczego warto pracować w IMPAQ?

  • IMPAQ promuje najlepsze praktyki rzemiosła programistycznego, w tym: pisanie czystego kodu, nacisk na testowalność kodu, wzorce projektowe.
  • Nie będą Cię ograniczać sztywne korporacyjne procedury.
  • Możesz wybrać swoją formę zatrudnienia. Od Ciebie zależy czy zdecydujesz się na umowę o pracę czy długoterminowy kontrakt. Proponujemy również elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twojego trybu pracy.
  • Istnieje możliwość pracy zdalnej, a zatem możesz pracować w miejscu, w którym czujesz się najlepiej
  • Przy umowie o pracę dajemy możliwość korzystania z bogatego pakietu benefitów, a w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę multisport
  • Jeśli wybrałeś kontrakt również możesz korzystać z prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport na preferencyjnych warunkach.
  • Nasze biura w Warszawie, Poznaniu, Lublinie a także w niedługim czasie w Łodzi, to przyjazne środowisko pracy, w którym znajdziesz swoje miejsce.
  • Zawsze możesz liczyć na wsparcie merytoryczne oraz szkolenia.