Axpo Polska
Warszawa Energetyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 listopada 2018. Zobacz aktualne

Junior IT Specialist

Axpo Polska Warszawa
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Wymagania:

·       Wykształcenie wyższe techniczne (inżynierskie, informatyczne lub pokrewne) bądź w trakcie studiów

·       Umiejętność analitycznego myślenia

·       Bardzo dobra znajomość MS Excel

·       Mile widziana podstawowa znajomość języka SQL

·       Łatwość pisania dokumentacji

·       Dokładność

·       Zorientowanie na cel

·       Komunikatywność i samodzielność w działaniu

Zakres obowiązków:

·      Obsługa Service Desk

·      Kontakt z dostawcą systemu informatycznego w zakresie nieprawidłowości działania

       oraz rozwoju systemu

·      Nadawanie uprawnień w systemie

·      Czynny udział w testach funkcjonalnych

·      Nadzór nad testami nowych funkcjonalności prowadzonymi przez innych

       użytkowników oraz wdrożeniami zmian w systemie

·       Tworzenie dokumentacji, raportów i analiz na potrzeby kadry managerskiej

·       Udział w projektach rozwojowych w zakresie rozwiązań IT

Oferujemy:

·        Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w międzynarodowej firmie na rynku

        energetycznym

·       Pracę w młodym i zmotywowanym zespole

·       Przyjazną atmosferę pracy, opartą na szacunku i zaufaniu

·       Po okresie 3 miesięcy: dofinansowanie zajęć z języków obcych w godzinach pracy

·       Progresywny pakiet opieki medycznej, karta Multisportu

·       Pracę w biurze w centrum Warszawy z przepiękną panoramą miasta

·       Aromatyczną kawę oraz kosz świeżych owoców