Junior Frontend Developer R&D

Praca
Warszawa
3000 - 5000zł

Do działu R&D poszukujemy Junior Frontend Developera, który chce rozwijać swoją wiedzę na temat Angulara. Wyślij CV przez formularz i przyjdź na rozmowę, opowiemy Ci dokładnie o projekcie i o możliwościach rozwoju.

Jesteśmy autorem platformy Highp, która ma ambicje zostać najbardziej zaawansowanym narzędziem klasy Digital Engagement. Jesteśmy już obecni w ponad 20 krajach. Dzisiaj, z jasną wizją stworzenia najnowocześniejszej platformy zintegrowanej komunikacji Omnichannel, poszukujemy zdolnych programistów, którzy wspólnie z nami chcą doskonalić nasze produkty.

Twoim zadaniem będzie praca nad trzema aplikacjami, które wspierają komunikację marketingową firm farmaceutycznych.

Twoimi zadaniami w Connectmedica będą...

Tworzenie innowacyjnych aplikacji webowych z wykorzystaniem framework-a Angular 4

Aby móc wykonywać zadania efektywnie...

Będziesz pracować w innowacyjnym zespole R&D, gdzie będziesz mieć możliwość wpływu na efekt końcowy produktów

  • Będziesz pracować z doświadczonymi developerami, którzy pomogą Ci zgłębiać wiedzę o Angularze
  • Na co dzień w naszym zespole używa się wielu nowoczesnych technologii, których będziesz mógł się nauczyć np. GraphQL, WebSocket oraz rozwoju aplikacji pod kątem skalowalności
  • Widełki: 3.000 - 5.000 PLN B2B (w zależności od wiedzy i doświadczenia)
  • 20 dni urlopu płatnego/ urlop chorobowy płatny 80%
  • Karta Multisport

Od optymalnego kandydata oczekujemy...

Jeżeli masz za sobą pierwsze doświadczenie jako Frontend Developer, znasz technologie frontendowe (HTML5/CSS3/JavaScript), chcesz bliżej poznać wersję Angular 4, jesteś idealnym kandydatem.

AngularJSCSS3FrontendHTML5Informatyka i programowanieumowa B2B
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz