Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 sierpnia 2018. Zobacz aktualne

IT Project Manager

Ready4S Kraków
Nie podano
Praca
Umowa B2B

JAKIE ZADANIA ODDAMY W TWOJE RĘCE:

·        całościowe zarządzanie projektami (ustalanie zakresu prac, specyfikacji, harmonogramowanie oraz zarządzanie budżetem)

·        budowanie i koordynacja zespołem projektowym (grafikami, developerami i testerami) oraz współpraca z podwykonawcami

·        czuwanie nad realizacją poszczególnych etapów projektu

·        bieżąca komunikacja z Klientami oraz budowanie dobrych relacji

·        raportowanie postępów w projekcie i ewidencjonowanie dokumentów

PO CZYM POZNAMY, ŻE TO WŁAŚNIE TY:

·        posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami aplikacji mobilnych lub webowych

·        pracowałeś/aś w metodologii Agile

·        płynnie posługujesz się językiem angielskim (minimum C1)

·        z łatwością poprowadzisz kilka projektów na raz, ponieważ jesteś świetnie zorganizowany/a i potrafisz działać pod presją czasu

·        potrafisz nawiązywać relacje oraz sprawić, by każdy czuł się ważną częścią zespołu projektowego

·        jesteś nastawiony/a na efekt i realizację założonych celów, a także potrafisz zmotywować swój zespół do tego, żeby je osiągał

DLACZEGO WARTO?

·        weźmiesz udział w różnorodnych i pełnych wyzwań projektach dla Klientów z całego świata

·        będziesz blisko najnowszych trendów i rozwiązań technologicznych dostępnych na rynku (t.j. SmartWatch, Beacon, Wearables),

·        stworzysz rozwiązania, z których na co dzień będzie korzystać tysiące użytkowników,

·        damy Ci przestrzeń do wdrażania własnych pomysłów oraz możliwość realnego wpływu na dalszy rozwój firmy

·        poszerzysz wiedzę z zakresu projektów IT (szczególnie aplikacji mobilnych)

·        gwarantujemy zadaniowy i elastyczny czas pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej (min. 1 raz w tygodniu),

·        zadbamy o Twoje zdrowie z pakietem prywatnej opieki medycznej i sprawność fizyczną z pakietem sportowym

·        co jak co, ale na pewno możesz liczyć na świetną atmosferę pracy i imprezy integracyjne

Chcesz do nas dołączyć?Zapraszamy!