Sistema Poland
Katowice Transport / Spedycja / Logistyka
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 czerwca 2018. Zobacz aktualne

Inżynier - specjalność LTWiM (logistyka, transport wewnętrzny i magazynowanie)

Sistema Poland Katowice
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

SPM Poland Sp. z o. o. (Grupa Sistema Poland)

poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Budowanie od podstaw procesów logistycznych
  • Przeprowadzanie analizy przepływów materiałowych począwszy od dostawcy, kończąc na zasilaniu linii
  • Projektowanie stref magazynowych, stref kompozycji, sekwencjonowania, kittingowania oraz organizacji miejsca pracy
  • Przeprowadzanie kalkulacji handlingowych (metoda MTM Logistics)
  • Opracowanie budżetów/ forecastów dla działalności logistycznych
  • Opracowanie innowacyjnych środków zasilania materiałowego
  • Wprowadzanie systemu wywołań (KANBAN, automatyczny call-off)
  • Doskonalenie przepływów logistycznych
  • Cost Deployment w zakresie logistyki
  • Przeprowadzanie analiz zapasów

Wymagania:

  • ukończone techniczne na kierunku Logistyka lub Zarządzanie i Inżynieria Produkcji
  • doświadczenie udokumentowane zrealizowanymi projektami w zakresie Logistyki
  • umiejętność posługiwania się oprogramowaniem do analiz, statystyki i tworzenia dokumentacji (np. AutoCAD, Lingo, MathCad, inne)
  • dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja do pracy i samodzielność przy realizacji projektów
  • umiejętność rozwiązywania problemów, skuteczność w działaniu w różnych warunkach,
  • umiejętność pracy samodzielnej jak również w zespole
  • nienaganna kultura osobista i profesjonalizm w kontaktach z klientami

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

  • systemów IT wspomagających zarządzanie produkcja i magazynowaniem (np. MRP, ERP)
  • systemów identyfikacji i zarządzania przepływem towarów (np. RFID, kody kreskowe i inne)
  • systemów nadzoru procesów logistycznych i transportowych (floty wózków widłowych)
  • zagadnień bezpieczeństwa w przemyśle, logistyce magazynowania i produkcji.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Potrzebne narzędzia pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość realizacji innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania własnych pomysłów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie

Dodatkowe informacje:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy także o dołączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPM Poland Sp. z o. o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z póź. zm .)”.