Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 sierpnia 2018. Zobacz aktualne

Inżynier Mechanik

AIUT Gliwice
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac związanych z przygotowaniem założeń projektowych – mechanicznych
  • prace koncepcyjne realizacji powierzonych zadań
  • nadzór prac montażowych
  • tworzenie dokumentacji złożeniowej i wykonawczej na potrzeby realizacji projektu

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Mechanika lub pokrewny)
  • znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym, inne mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość programu Inventor – mile widziane
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. MyBenefit, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)
  • narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • możliwe zagraniczne wyjazdy wdrożeniowe
  • pełne wyzwań zadania dające możliwość zdobywanie szerokiego doświadczenia