Inżynier jakości

Praca
Wałbrzych
nie podano

Zadania:

  • planowanie i doskonalenie metod kontroli wyrobów
  • analizowanie reklamacji, udział w QRCI oraz nadzór nad działaniami po reklamacyjnymi
  • uczestnictwo w procesie APQP
  • nadzorowanie i weryfikację pracy Techników Jakości w celu zagwarantowania realizacji zadań
  • planowanie, monitorowanie realizacji oraz analiza wyników okresowych badań komponentów i wyrobów oraz 7 zasad jakości
  • monitorowanie pomiarów wykonywanych przez operatorów produkcji oraz zdolności procesów produkcyjnych (SPC)
  • opiniowanie wniosków o odstępstwo;
  • monitorowanie wyników audytów procesu produkcyjnego;
  • nadzorowanie prawidłowego użytkowania i dbałości o zdolność metrologiczną środków kontrolno-pomiarowych na UAP.

Wymagamy:

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • 2 letnie doświadczenie
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dobrej znajomości podstawowych narzędzi MS Office
  • znajomość podstaw z zakresu zarządzania jakością oraz SPC
  • znajomość standardów wymiarowania wg ISO
  • dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bogaty pakiet socjalny m.in.: premie uznaniowe, dofinansowanie do karty sportowej, piknik rodzinny, darmowy posiłek, świąteczne karty podarunkowe oraz inne świadczenia z funduszu socjalnego
  • opiekę medyczną dla pracownika + opcja dla rodziny
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia, poznania nowoczesnych technologii i dalszego rozwoju w międzynarodowej firmie w branży automotive
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń i wdrażania własnych pomysłów
Inżynieriaumowa o pracę
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz