Inżynier ds. Automatyki (programowanie PLC)

Praca
Warszawa
nie podano

Opis stanowiska:

  • wykonywanie oprogramowania dla sterowników PLC,
  • opracowywanie koncepcji systemów automatyki wraz z doborem urządzeń,
  • wykonywanie systemów BMS/SCADA,
  • nadzór nad personelem technicznych,
  • wykonywanie dokumentacji wykonawczej oraz powykonawczej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka, elektronika, mechatronika),
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu: automatyki, elektryki, teletechniki, HVAC,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji,
  • znajomość programowania sterowników PLC (Siemens, WAGO, Schneider, JCI),
  • praktyczna znajomość środowisk typu BMS/SCADA (np. Desigo Insight, Asix, Win CC, SBO),
  • znajomość protokołów komunikacyjnych (KNX, LON, MODBUS, BACnet),
  • znajomość oprogramowania typu AutoCad lub ePLAN,
  • uprawnienia elektryczne (G1) Eksploatacja,
  • prawo jazdy kat. „B”,
  • dyspozycyjność, samodzielność, kreatywność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • ciekawą i dynamiczną pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • szkolenia,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
AutoCADAutomatykaBMSDesigo InsightProgramowanie PLCSCADASterowniki PLCInżynieriaElektronikaElektrotechnikaumowa o pracę
Twoja przeglądarka jest przestarzała!

Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby poprawnie wyświetlić tę stronę. Zaktualizuj przeglądarkę już teraz