Saltex
Wrocław Ubezpieczenia
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 marca 2022. Zobacz aktualne

Inżynier Budownictwa

Rekrutacja zdalna
Saltex Wrocław
Nie podano
Praca, Praktyki, Staż
Umowa o pracę

Jeżeli czujesz, że już najwyższy czas wstać od biurka i ruszyć w teren, aby dowiedzieć się dlaczego wybuchł pożar, zawalił się budynek lub jaka jest siła niszcząca wiatru, a do tego potrafisz dążyć do uzyskania odpowiedzi na wszystkie ważne pytania oraz pracować w grupie, to ta oferta jest zdecydowanie dla Ciebie!

Firma Ekspertyzy Ubezpieczeniowe SALTEX z wieloletnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeniowym poszukuje do pracy

STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW kierunków związanych z BUDOWNICTWEM

Oferujemy:

  • pracę etatową na stanowisku „Likwidator szkód korporacyjnych” w rozwijającej się firmie o ugruntowanej,
  • pozycji na rynku (praca w biurze w Warszawie lub we Wrocławiu),
  • optymalne łączenie pracy zza biurka z pracą w terenie,
  • możliwość zdobywania wiedzy technicznej i ubezpieczeniowej od najlepszych specjalistów w branży,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Twój zakres obowiązków:

  • ustalanie przyczyn i zakresu powstałych uszkodzeń z badaniem okoliczności zaistnienia zdarzeń szkodowych,
  • ocena stanu technicznego budynków, budowli i urządzeń technicznych,
  • współpraca z przedstawicielami największych na rynku polskim firm ubezpieczeniowych i brokerskich,
  • sporządzanie wycen, opinii oraz raportów,
  • prowadzenie korespondencji z uczestnikami procesów likwidacji szkód,
  • bieżąca obsługa i kontrola prowadzonych spraw.

Nasze wymagania:

  • studenci ostatnich roczników oraz absolwenci kierunków związanych z budownictwem,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B.