AIUT Gliwice
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Rozpoczynając karierę wybierasz jedną ze ścieżek specjalizacji na tym stanowisku Automatykę lub Robotykę. W zależności od specjalizacji do obowiązków pracownika należeć będzie:

Zakres obowiązków:

  • projektowanie systemów automatyki i robotyki
  • programowanie sterowników programowalnych PLC, systemów SCADA
  • programowanie systemów kontroli procesów typu DCS
  • wdrażanie systemów u klienta
  • zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym, a także handlowym

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: automatyka, robotyka)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • ważny paszport
  • gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)

Mile widziane:

  • mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. MyBenefit, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)
  • narzędzia ułatwiające realizacje stawianych celów
  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania
  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia