Callpage
Kraków IT
Dodaj opinię
Czy to Twoja firma? Przejmij profil
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 lipca 2019. Zobacz aktualne

International Sales Specialist

Callpage Kraków
Nie podano
Praca
Umowa o pracę

Z rozwiązań CallPage korzystają klienci polscy, jak i zagraniczni. Chcemy, żeby tych drugich było coraz więcej i dlatego rozbudowujemy nasz zespół odpowiedzialny za pozyskiwanie klientów spoza Polski. Celujemy w szczególności w firmy z USA, więc Twój angielski musi być naprawdę super. Oczekujemy też mega zaangażowania i doświadczenia w sprzedaży B2B - jeśli była to sprzedaż rozwiązań IT, widzimy Cię w naszym zespole choćby jutro!

Zadania:

  • sprzedaż, sprzedaż i jeszcze raz aktywna sprzedaż
  • skuteczna konwersja leadów w klientów
  • prezentowanie produktu CallPage w trakcie webinarów
  • wspieranie potencjalnych klientów w skorzystaniu z wersji trialowej produktu
  • poszerzanie wiedzy odnośnie rozwiązań oferowanych przez CallPage

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B (najlepiej rozwiązań softwarowych),
  • biegły angielski (min. C1)
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • chęć rozwoju w obszarze nowych technologii,
  • elastyczność i proaktywność,
  • dostępność pod kątem pracy od czasu do czasu poza standardowymi godzinami 9-17 (kontakt z klientami z USA tego wymaga)

Oferujemy:

  • niekorporacyjne środowisko pracy – pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • rynkowe wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • możliwości rozwoju zależne od Twojego planu, pomysłów i organizacji czasu,
  • pracę w nowym, komfortowym biurze na Zabłociu,
  • realną szansę na wykorzystywanie języka angielskiego na co dzień,
  • okazjonalną pracę zdalną.

Dlaczego warto pracować z nami:

  • Jesteśmy otwarci na świeże podejście do rozwiązywania problemów
  • Swobodna atmosfera, a w chillroomie PS4 ze sporą ilością najnowszych tytułów oraz wygodne bean bagi w całym biurze
  • Jesteśmy międzynarodowym, młodym zespołem (średnia wieku 28 lat)
  • Działamy na rynkach na całym świecie m.in. Polska, USA, Brazylia, Wielka Brytania, Ukraina
  • Posiadamy duży budżet na wyjścia integracyjne