Polskie ePłatności
Rzeszów Finanse / Ekonomia
Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 stycznia 2021. Zobacz aktualne

Grafik Designer - Staż w dziale Marketingu

Polskie ePłatności Rzeszów
Nie podano
Praktyki, Staż

Firma Polskie ePłatności jest jednym z liderów budujących od ponad 10 lat rynek płatności w Polsce. Działając w dynamicznie rozwijającej się branży finansowo-technologicznej oferujemy szeroki wachlarz usług z wykorzystaniem terminali płatniczych oraz nowoczesnych technologii. Obsługujemy płatności bezgotówkowe i wprowadzamy innowacje, dzięki którym transakcje płatnicze realizowane są szybko i bezpiecznie. Stale rosnąca liczba klientów, jak również powiększanie grupy kapitałowej stawia przed nami nowe wyzwania oraz tworzy wiele możliwości.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a zdobywaniem lub rozwijaniem swojego doświadczenia w branży FinTech dołącz do Polskich ePłatności.

Miejsce pracy: Tajęcina

Zakres obowiązków:

  • Praca nad projektami graficznymi na rzecz marketingu i promocji dla Spółek grupy PeP.
  • Współpraca przy tworzeniu koncepcji i projektowanie grafik oraz materiałów reklamowych (ulotki, foldery, katalogi, plakaty, materiały promocyjne oraz inne) na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne.
  • Współpraca i wsparcie zespołu marketingu w bieżących projektach oraz zespołu HR w tworzeniu m.in.: grafik, Layout –ów, itp.
  • Kreacja grafik do social media, różnego rodzaju produktów promocyjnych oraz prowadzenie kampanii promocyjnych w Social Mediach.
  • Realizacja zadań zgodnie z procedurami i obowiązującym w firmie regulacjami.
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu materiałów reklamowych.
  • Mile widziane - Portfolio projektów.

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Student lub absolwent ostatnich lat studiów kierunku: Marketing, Public Relation, grafika komputerowa, itp. lub Szkoła Plastyczna.
  • Znajomość mediów społecznościowych oraz bardzo dobra znajomość obsługi programów graficznych.
  • Umiejętność projektowania materiałów DTP .
  • Znajomość aktualnych trendów marketingowych i graficznych.
  • Inicjatywa, elastyczność w działaniu, terminowość, samodzielność zdolność do pracy pod presją czasu.
  • Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Dostępność 5 dni w tygodniu.
  • Szukamy osoby pozytywnie nastawionej do pracy, kreatywnej, elokwentnej oraz komunikatywnej.
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze Marketingu, PR, itp.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego.
  • ​Będziesz współpracować i uczyć się od profesjonalistów.
  • ​Dajemy Ci możliwość rozpoczęcia stażu od zaraz.
  • Po zakończeniu stażu jest możliwość nawiązania dalszej współpracy.

Zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje - zapoznamy się z każdym CV, zastrzegamy sobie jednak możliwość odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.